HİZMETLERİMİZ

Yaşlı Bakıcı

izmir hasta bakıcı, izmir yaşlı bakıcı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, çocuk bakıcı, bebek bakıcı, yatılı yatısız bakıcı, hasta bakıcı izmir, yaşlı bakıcı izmir, ev işlerine yardımcı personel, hasta bakıcısı izmir

Bize daime en karşılıksız sevgiyi gösteren ve her konuda bizi koruyup kollayan aile büyüklerimiz yaşlandıkları zaman, yaşlılığın getirdiği özel durumlar için yardım almak durumunda kalabilirler. 1996 yılından bu yana değerli büyüklerimiz için İzmir yaşlı bakıcı hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bakıma ihtiyaç duyan yaşlılarımızın, aynı zamanda hayata pozitif bakabilmeleri, mutluluğu, hem sağlık hem de sosyal ihtiyaçları gerektiği şekilde karşılanırsa hayatlarının bu dönemlerini rahatlık içerisinde geçirebileceklerinin farkındayız. Bu farkındalık ile oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz ile İzmir yaşlı bakıcı hizmetinde önce büyüklerimizin sağlığını, rahatlığını ve mutluluğunu göz önünde bulunduruyoruz.

 

Şimdiye kadar verdiğimiz birçok hizmetin bize getirmiş olduğu deneyimleri en güzel şekilde harmanlayarak ve ekibimiz ile paylaşarak kendimizi ve ekibimizi her geçen gün daha ileriye taşımayı hedefledik. Bu doğrultuda her geçen gün büyüklerimizin eksikliliklerini en iyi şekilde tamamlayarak İzmir yaşlı bakıcı hizmeti alan ailelerin tam anlamı ile aldıkları hizmetten memnun olmasını sağladık. Önce insan diyerek başladığımız bu hizmetlerimizde sizlerin ve yaşlılarımızın bir gülümsemesi bizlere ne kadar önemli bir mesleğimizin olduğunu gösterdi. Mesleğimizin getirdiği tüm sorumlulukların farkında olarak işimizi daha da keyifle yapmaya özen gösteriyor ve devam ediyoruz.

 

İzmir yaşlı bakıcı hizmetlerimizde, hizmet alan kişinin vücut temizliğini yapmak, beslenme ihtiyaçlarını karşılamak, bakılan ev içerisinde gerekli önlemleri almak, sağlık ile ilgili rutin kontrolleri yapmak, doktorlar tarafından önerilen tedavilerin zamanında ve doğru olarak uygulanmasını sağlamak, ilaçların kullanımlarını sağlamak, vücudu daha sağlıklı ve dinamik tutmak adına gereken egzersiz ve nefes çalışmalarını yaptırmak, her türlü ev ihtiyaçlarını, giyinme ve soyunmalarını, yataklarının hazırlanmasını ve bakım yapılan evin hijyenik bir ortam olmasını sağlamak başlıca görevlerimizdendir.

 

Tüm bunlar ile birlikte İzmir yaşlı bakıcı hizmetlerinde verdiğimiz genel hizmetlerin yanı sıra yaşlının özel durumları ile bağlantılı olarak her türlü gereksinimleri sizlerin bizimle paylaşması durumunda karşılamaya hazırız.

 

Hizmetlerimiz hizmet alan aileler tarafından geliştirilebilir ve revize edilebilir durumdadır. İzmir yaşlı bakıcı konularında güvenle tercih edebileceğiniz bir şirket olarak biz, gereken her şeyi sertifikalı, profesyonel, uzman, tecrübeli, güler yüzlü ekibimiz ile birlikte karşılamaktayız.