HİZMETLERİMİZ

Hemşire ile Özel Bakım

izmir hasta bakıcı, izmir yaşlı bakıcı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, çocuk bakıcı, bebek bakıcı, yatılı yatısız bakıcı, hasta bakıcı izmir, yaşlı bakıcı izmir, ev işlerine yardımcı personel, hasta bakıcısı izmir

Hastaların ve yaşlıların bakımı esnasında profesyonel hasta bakıcıların yer alması her zaman için en doğrusudur. Ancak, çeşitli sebeplerden kaynaklanan durumlar için sadece hasta bakıcı ile çalışmak yeterli olmayabilir. Ciddi olan ve hemşire ile bakım gerektiren durumlar için hemşire ile özel bakım hizmetimiz bulunmaktadır.

 

Hemşire ile özel bakım hizmeti, verdiğimiz diğer bakıcı hizmetlerinden daha farklıdır. Özel durumlara sahip hastalar ve yaşlılar için sunduğumuz bu hizmet, profesyonel sağlık personellerinden oluşan hemşirelerden oluşan ekibimiz ile verilmektedir.

 

Hastanın ya da yaşlının sağlığı ile ilgili çeşitli analizler yapılan hemşire ile özel bakım hizmetimizde, hemşirelerimiz bu analizler doğrultusunda hastanın ya da yaşlının sağlığı ile ilgili uygulanması gereken en doğru programı belirler. Bu program doğrultusunda hastanın ya da yaşlının uyumu sağlanır. Program hemşirelerimiz tarafından sürekli güncel tutularak devamında da düzenlenir.

 

Aynı zamanda hemşire ile özel bakım hizmetinden faydalandığınızda hemşirelerimiz, hastanın ya da yaşlının hastaneye ulaştırılması gereken numuneleri hastadan alır ve ulaştırır. 

 

Hasta ya da yaşlı, bu hizmette günlük gözetim altında tutulacağından dolayı, sağlığı ile ilgili anlık değişimleri de anında gözlemlenerek rapor tutulur. Profesyonel sağlık eğitimi alan hemşirelerimiz sayesinde, hastanın ya da yaşlının bu durumda oluşan stres ile başa çıkması daha da kolaylaşır. Stres ile başa çıkmak için yollar aranır ve çözüme kavuşturulur.

 

Oluşabilecek çeşitli enfeksiyon durumlarına ya da kazalara karşı çevresel önemlerin tamamı hemşirelerimiz tarafından büyük bir titizlikle alınır. Doktorlar tarafından hasta ya da yaşlı ilgili istemi, uygular, yan etkilerini gözlemler ve kaydeder.

 

Gerekli durumlarda hemşire ile özel bakım hizmeti içeriğinde, hemşirelerimiz hastanın ya da yaşlının yakınlarına genel sağlık konularında danışmanlık yaparak, onların bu konularda bilgilenmesini sağlar.

 

Tüm bu uygulamaları profesyonel bir şekilde gerçekleştiren, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, güler yüzlü, işinde uzman ve mesleğini severek yapan hemşirelerimiz sayesinde hastanın ya da bakımı titizlik içerisinde gerçekleştir.

 

Diğer tüm bakıcı hizmetlerinde olduğu gibi, hemşire ile özel bakım hizmetimiz için oluşturduğumuz ekibimiz özenle seçilmiştir. Özenle oluşturduğumuz ekibimiz sayesinde hemşire ile özel bakım konusunda da daima yanınızdayız.