HİZMETLERİMİZ

Bebek Bakıcı

izmir hasta bakıcı, izmir yaşlı bakıcı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, çocuk bakıcı, bebek bakıcı, yatılı yatısız bakıcı, hasta bakıcı izmir, yaşlı bakıcı izmir, ev işlerine yardımcı personel, hasta bakıcısı izmir

Bebekler dünyaya geldikten bir süre sonra çalışan anneler tekrar işlerine dönmek istediğinde bebeklerinden iş saatlerinde ayrı kalmak durumunda kalırlar. Ancak, önemli olan şey bebeklerini nasıl bir bebek bakıcısı bulacaklarıdır. Çünkü ideal bir bebek bakıcısı bulmak için tüm ayrıntılara oldukça dikkat etmek gerekir.

 

Biz, bebek bakıcısı hizmetlerimizde ideal bir bebek bakıcısının nasıl olması gerektiğinin bilinci ile adayları değerlendirdik ve ekibimizi oluşturduk. Öncelikle, şefkatli, güvenilir ve bebek bakımı konusunda deneyimli olması ilk dikkat ettiğimiz koşullardı. Sadece bebeğin beslenme alışkanlıklarını, yemeğinin yedirilmesini ya da altının değiştirilip uyutulmasını değil aynı zamanda bebekler ile oyun oynayabilecek, masal okuyarak bebeğin dil gelişimine katkıda bulunabilecek, bebeğin sorduğu soruları sabır ile cevaplayabilecek, bebek ile göz kontağı kurup, davranış problemlerini rahatlıkla çözebilecek, bebeğin iletişim kurmasına ve sosyalleşmesine katkıda bulunabilecek bir ekip oluşturmaya özen gösterdik.

 

Uzun yıllardır çalışmaya devam ettiğimiz ve deneyimlerimizi ortak olarak edindiğimizi bebek bakıcısı çalışanlarımız ile hiçbir problem yaşamadan yolumuza devam ettik. Bebek bakıcısı hizmeti alan her ailede hizmetlerinden her anlamda memnun kalarak bizimle çalışmaya devam etti.

 

Kurumsal bir firma olduğumuzdan dolayı, sertifikalı, işi konusunda eğitim almış, mesleğine karşı özverili, çalışkan, sabırlı, güler yüzlü ve güvenilir insanlar ile çalışarak bizden hizmet alan ailelerini tüm isteklerini eksiksiz olarak karşıladık ve karşılamaya devam ediyoruz.

 

Acil durumlar konusunda eğitimli olan bebek bakıcısı çalışanlarımız ile işinize gittiğiniz zaman gözünüz arkada kalmayacak. Siz işteyken, bebeğiniz ile gelişme dönemine uygun olan oyun ve aktiviteler yapılacak, ev ortamındaki hijyen sürekli olarak stabil tutulacak, sizin belirlediğiniz ev kurallarına özen gösterilecek, bebeğiniz isteklerine ve hislerine karşı duyarlı olunacaktır. Böylelikle, mutlu bir şekilde emanet ettiğiniz bebeğinize geri döndüğünüzde onu tekrar mutlu ve sağlıklı bir şekilde bulacaksınız.

 

Sizin iş programlarınıza uygun bir şekilde ayarladığımız programların dışında, isteğiniz doğrultusunda yatılı, tam zamanlı ya da yarı zamanlı bir şekilde bebek bakıcısı programları ayarlanabilmektedir. Böylelikle, programlarınız kesinlikle aksamadan rahatlıkla hayatınıza devam edebilirsiniz. Güvenilir ve uzun yıllardır aynı sektörde hizmet veren güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız bize iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.