HİZMETLERİMİZ

Refakatçı

izmir hasta bakıcı, izmir yaşlı bakıcı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, çocuk bakıcı, bebek bakıcı, yatılı yatısız bakıcı, hasta bakıcı izmir, yaşlı bakıcı izmir, ev işlerine yardımcı personel, hasta bakıcısı izmir

Refakatçi, ev, hastane ya da çeşitli kurumlarda hasta olan bireylerin sağlıklarını koruyan, günlük ihtiyaçlarını karşılayan, onlara destek olan kişilerdir. Her zaman için yakınlarımıza kendimiz refakat etmek isteriz ama bu bazen mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlar için bir refakatçi yardımcı almak gerekebilir. Ancak alacağınız bu refakatçi yardımını özenle seçtiğiniz kişilerden almanız en doğrusu olacaktır.

 

Biz, bakıcı ve refakatçi hizmetlerini uzun yıllardan beri profesyonel bir şekilde vermeye devam ediyoruz. Çalışanlarımızdan oluşan tüm ekibimizi oluştururken, yılların bize verdiği deneyimlerden feyz alarak, dikkatli ve özenli bir şekilde işlemlerimizi yaptık. Gösterdiğimiz bu özen ve dikkat sayesinde büyük bir aile olduk ve yolumuza bu şekilde devam ettik. Aynı şekilde refakatçi konularında da hasta olan bireyin yanında yer alacak, deneyimli, tecrübeli ve konusunda uzman çalışanları ailemize kattık.

 

Refakatçi olarak yardımına hazır olan personellerimiz, hasta refakati, çocuk refakati, yoğun bakım refakati, engelli refakati konularında size destek verebilmektedir.

 

Bu konularda refakatçi hizmetinden faydalandığınız zamanlarda, refakatçi olarak sizin ile çalışacak uzmanımız, bireyin kişisel bakımını yapmak, hijyen kurallarına uygun hareket etmek, hasta bakım hizmetleri ile ilgili oluşabilecek her türlü sorunu çözüme kavuşturmak, bireyin günlük bakımını yapmak, oluşabilecek acil durumlarda müdahale edecek acil durum ekibi gelene kadar durumu kontrol altında almak, alınacak ilaçlarını takibini yapmak, bireyler ile iletişim kurmak ve sosyal anlamda da destek olmak, beslenmelerini takip etmek ve yemek yedirmek gibi sorumlulukları üstlenirler.

 

Tüm bu sorumlulukların yanı sıra refakatçi hizmeti aldığınız durumda sizin belirleyeceğiniz özel durumlar ile alakalı yeniden program düzenlenir ve refakatçi olunacak kişinin tüm ihtiyaçları belirlenerek, her şeyin eksiksiz bir şekilde karşılanması sağlanır. Çeşitli hastalık türlerin için doğabilecek daha farklı bakım ve refakat hizmeti için deneyimli personellerimiz durumu kolayca analiz ve adapte olur. Böylelikle, hem refakat edilen birey, sağlığından ödün verilmeden iyileşme süreci boyunca mutlu bir şekilde süreci atlatır, hem de sizler içiniz rahat bir şekilde, gözünüz arkada kalmadan, güvenli kişiler ile çalışmanın rahatlığını yaşamış olursunuz.

 

Kurumsal bir firma olarak biz, 1996 yılında bu yana verdiğimiz hizmetlerimizde, oluşturduğumuz sistemlerimiz sayesinde hizmet alan kişi ve kurumlardan hep tam not aldık. Böylelikle, verdiğimiz hizmetlerde en çok tercih edilen firma olduk.